תפריט סגור

מזלות

מהי בינה מלאכותית (AI)?

AI הוא כינוי גג לכל הטכנולוגיות השונות שנועדו להעניק למכונות יכולות דמויות אדם. אלה כוללים למידת מכונה, ראייה ממוחשבת, זיהוי דיבור ועיבוד שפה טבעית.

AI הוא המדע של ייצור מכונות חכמות, במיוחד תוכנות מחשב חכמות.

AI הוא נושא רחב ומורכב. זה מכסה הכל מרובוטיקה לכריית נתונים ועד לעיבוד שפה טבעית. בחלק זה, נתמקד במה AI יכול לעשות עבור הורוסקופים וכיצד הוא שינה אותם בשנתיים האחרונות.

אורך המבוא צריך להיות בין 100-150 מילים.

מה הם הון ולמה אנשים אוספים אותם?

בחלק זה, נחקור את מקורם ואת ההיסטוריה של הורוסקופים. נדבר גם על אופן השימוש בהם כיום.

המילה "הורוסקופ" באה מהמילים היווניות ὅρος (horos) ו-σκοπεῖν (skopein), שמשמעותן ביחד היא "להתבונן כמו במראה".

הורוסקופים קיימים כבר מאות שנים ובכל התרבויות. הם הומצאו לראשונה על ידי הבבלים שהשתמשו בהם כדי לחזות דפוסי מזג אוויר או אירועים כמו שיטפונות או רעידות אדמה.

כיום, אנשים קוראים את ההורוסקופ שלהם כדי לגלות מה קורה בחיים האישיים שלהם – זוגיות, עבודה, בריאות וכו', כמו גם מה קורה בעולם סביבם – פוליטיקה, שינויי אקלים וכו'.

המילה "מזל" נובעת מהמילה הלטינית "פורטונה", שניתן לתרגם כ"מזל טוב" או "סיכוי". ברומא העתיקה, המילה שימשה להתייחס למזל טוב וגם למזל רע. הרומאים גם האמינו שקיימים 12 סוגים שונים של הון, שתואמים את 12 חודשי השנה.

השימוש המוקדם ביותר הידוע במונח היה בשנת 1706. זוהי מסורת פופולרית בתרבויות רבות ברחבי העולם, כאשר אנשים אוספים אמירות מסוג זה ומאמינים שהם יכולים לחזות אירועים עתידיים בהתבסס עליהם.

איך בינה מלאכותית וגילוי עתידות דומים?

הורוסקופים הם סוג של ניחוש שמשתמש במיקום היחסי של עצמים שמימיים כדי לחזות היבטים בחייו של האדם.

בינה מלאכותית וגילוי עתידות דומים מכיוון ששניהם משתמשים במיקום ובתנועה של עצמים שמימיים כדי לחזות דברים על חיינו.

– שניהם מסתמכים על המיקום והתנועה של עצמים שמימיים.

– שניהם קיימים במשך מאות שנים.

– לשניהם יש הרבה ספקנים שלא מאמינים בהם.

הורוסקופים הם סוג של איתור עתידות המשתמש במיקום השמש, הירח וכוכבי הלכת כדי לחזות מה יקרה בעתיד.
למידע נוסף בנושא של מזלות נא לגלוש לאתר freenumerologyhoroscope.com

בינה מלאכותית היא אלגוריתם שיכול ללמוד מנתונים ולעשות תחזיות לגבי מה שיקרה בעתיד.

כיצד בינה מלאכותית יכולה להחליף גילוי עתידות?

הורוסקופים קיימים כבר מאות שנים. הם דרך לחזות את העתיד על ידי קריאת הכוכבים והכוכבים. אבל מה אם נוכל להשתמש בבינה מלאכותית כדי לחזות את עתידנו?

בשנים האחרונות, הבינה המלאכותית עשתה צעדים גדולים בניבוי התנהגות אנושית וקבלת החלטות. מדענים יצרו בינה מלאכותית שיכולה לחזות במדויק את התוצאות של תיקי משפט עם דיוק של כמעט 90%. ניתן להשתמש באותו סוג של AI כדי לחזות הורוסקופים של אנשים על ידי ניתוח תכונות האישיות שלהם, סימנים אסטרולוגיים וגורמים אחרים שידועים כמשפיעים על חייו של אדם.

אז איך זה ישפיע על חיזוי עתידות? אסטרולוגים עשויים למצוא את עצמם מוחלפים במכונות בעתיד הקרוב, ככל שיותר אנשים יפנו לטכנולוגיה כדי לקבל תשובות על חייהם.

המילה הורוסקופ נגזרת מהמילים היווניות "horoskopos" ו-"skopein", שפירושן ביחד "לשמור על השעה". ההורוסקופ הוא מפת השמים המצוירת לזמן ומקום ספציפיים.

הורוסקופים מבוססים בדרך כלל על אסטרולוגיה, שהיא פרקטיקה עתיקה המסתמכת על עמדות ותנועות של גרמי שמיים כגון כוכבי לכת, כוכבים וקבוצות כוכבים כדי לחזות אירועים בחייו.

בינה מלאכותית יכולה להחליף את חיזוי עתידות על ידי מתן הורוסקופים מותאמים אישית המותאמים לכל אדם על סמך תאריך הלידה שלו.