תפריט סגור

קבלנים שיפוצים

מעורבים מספר תפקידים – קבלנים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים – על מנת להבטיח שפרויקטים יתבצעו בצורה חלקה ובהתאם לציפיות הלקוח. שירותים אלו משתנים וכוללים פרויקטים כגון טיח, הרחבות ושיפוצים של טרסות, מסגרות וקירוי. החברה מתמחה בשיפוץ גדול של בתים קיימים וכן בפרויקטי בנייה חדשים. החברה השלימה למעלה מ-57,000 פרויקטים ומציעה שירותי שיפוץ פנים וחוץ לבנייני דירות, נכסים מסחריים ובתים משותפים, מה שהופך אותה לאופציה מצוינת עבור מנהלי נכסים.

על ידי מתן כיסוי ארצי ותמיכה מקומית

החברה גדלה והפכה לאחד מקבלני השיפוצים הגדולים ביותר ומתגאה במתן שירות הלקוחות הטוב ביותר. קבלני שיפוץ בתים בקיאים בכל ההיבטים של תהליך שיפוץ הבית, לרבות שיפוץ חדרי אמבטיה, מטבחים, מרתפים, חלונות, קירוי ועוד, כאשר חלק מהחברות מציעות שירותים מיוחדים יותר לצרכי שיפוץ בית ספציפיים. עם זאת, בעלי בתים רבים מעדיפים פרויקטים קטנים של עשה זאת בעצמך כמו שיפוץ אמבטיה או בוחרים לקחת על עצמם את תפקיד הקבלן הכללי.

פנייה ישירה לקבלן עשויה להתאים יותר לעבודתך אם אף אחד מהאמור לעיל אינו חל על השיפוץ שלך

כאשר אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה ולהעביר את הרעיון לקבלן, אתה יכול להבין איך לקצץ בעלויות הפרויקט. עלות שיפוץ ביתכם תהיה תלויה בסוג וגודל הפרויקט, כמו גם בחומרים ובקבלנים שייבחרו. אתה יכול לקבל מושג לגבי העלויות הפוטנציאליות של פרויקט שיפוץ הבית העתידי שלך על ידי סקירת רשימה של הערכות עלויות שיפוץ הבית.

כל פרויקט שיפוץ גדול מחייב קבלן כללי לביצוע עבודות הבנייה בפועל

עבור פרויקט שיפוץ הבית, כדאי לשקול רק קבלני שיפוצים או קבלני שיפוצים. הם חייבים להכיר את חוקי הבנייה המקומיים, להיות מסוגלים לקבל את כל ההיתרים הנדרשים, ולעבוד עם פקחים כדי לוודא שהבניין תואם את החוקים המקומיים. לכל מה שקשור לחשמל, אינסטלציה או ניהול פרויקטים, עדיף להזמין קבלן.

אם אי פעם ביצעת פרויקט שיפוץ או בנייה גדול בעבר

אתה יודע שבחירת הקבלנים הכלליים הטובים ביותר באזור שלך היא קריטית. שיפוץ הבית הוא עבודה רבה והשלב הראשון הוא למצוא קבלן שאפשר לסמוך עליו. ריכזנו עבורכם רשימה של טיפים להעסקת קבלני שיפוצים שיעזרו להפוך את הפרויקט שלכם למהנה מתחילתו ועד סופו. בין אם אתם מתכוננים להוסיף פנים או חוץ, או אם זה עתה קניתם בית שזקוק לאהבה, ריכזנו עבורכם רשימה של קבלני השיפוצים הטובים ביותר כדי להתחיל.

אם פרויקט שיפוץ הבית שלך קטן

אולי אתה תוהה אם אתה צריך קבלן או שיפוצניק שיבצע את העבודה. עבור פרויקטים גדולים כמו בניית בית חדש, כמעט כולם מסכימים על הצורך בקבלן כללי. מאחר וקבלנים יגיעו לא פעם אליכם הביתה, בחרו מישהו שנוח לכם איתו ושנראה שגם הוא מסוגל לבצע את העבודה. לגבי הקבלן, אתה רוצה להתמקד באנשים שיכולים להוכיח ניסיון קודם עם סוג הפרויקט שלך, רצוי עם המלצות ודוגמאות עבודה.

ברגע שאתה יודע שהקבלן מורשה

עליך לבצע מחקר מקוון במקום רק לקרוא ביקורות. השתמש בתוכנת חיפוש משפטית (כגון LexisNexis) כדי לחפש כדי לבדוק אם ננקטו צעדים משפטיים כלשהם נגד הקבלן. חשוב מכך, בקרו במקום בו אתם עובדים ותראו בעצמכם כיצד עובד הקבלן.
למידע נוסף אודות קבלנים שיפוצים באפשרותך לגשת לאתר kablanim10.co.il

שאל אילו אישורים מיוחדים יש לקבלן

כגון CGR (Certified Graduate Remodeler) מהאיגוד הלאומי לבוני בתים או LEED (מנהיגות בתכנון אנרגיה וסביבה) דרך המועצה לבנייה ירוקה בארה"ב, והאם הם שייכים לתעשייה ארגונים. לדוגמה, כדי להצטרף לרשת Sweetens NYC, קבלן חייב להיות בעל רישיון קבלן שיפוץ בית (HIC) תקף. אסור לעסקים לפרסם או לבצע תיקונים המכוסים על ידי RRS בבתי יתומים או מתקנים שנבנו לפני 1978 ללא אישור החברה. כלל שיפוץ, שיפוץ וצביעה מוביל (RRP) קובע דרישות לעסקים ולאנשים פרטיים העושים שיפוצים ומשפיע על קבלנים, מנהלי נכסים ואחרים המפריעים למשטחים צבועים.

ביצוע פרויקטים כגון בניינים חדשים וסוגים רבים של שיפוצים ושיפוצים

כנותן שירות עבור קבלן כללי, הוא עובר מתכנון ראשוני ועד סיום הפרויקט. מציעה מגוון שירותים מלא מחברות שיפוצים אחרות, ביי הום מתמחה בשיפוץ חדרי אמבטיה ומטבח.

רוב הקבלנים יכולים לספק ייעוץ לגבי עיצובים

חומרים ופתרונות יצירתיים לפתרון בעיות. אנו מקווים שהטיפים הללו יאפשרו לכם לבחור בעקביות את הקבלן המתאים ביותר לתרחיש שלכם. קבלן בתום לב ירצה לא רק מערך שלם של פרויקטים, אלא גם מושג מה בעלי בתים רוצים מהפרויקט וכמה הם מתכוונים להוציא.

אם הם רוצים חצי מההצעה מראש

הם עשויים להיות בבעיה כלכלית או לדאוג שלא תשלם את השאר לאחר שתראה את העבודה. טיפ חשוב נוסף בעת שכירת קבלן הוא לקיים לוח זמנים של תשלומים מראש. לוחות זמנים לתשלומים יכולים לדבר על הבריאות הפיננסית של הקבלן ומוסר העבודה. הגדרת תקציב ועמידה בו היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שפרויקט שיפוץ או בנייה של הבית לא יחרוג מהתקציב.

אבל בין לבין, מצא את הדרך הטובה ביותר לתקשר עם הקבלן שלך ועם חברי הצוות שלו. אם אתה רוצה להרגיש בטוח עם זרים בבית שלך, שכור קבלן שיספק צוות המסור לעבודה שלך ולגלות מי מנהל הפרויקט של אותו צוות.

בקיצור

קבלן הוא איש מקצוע בתחום התכנון או הבנייה שאתה מסתמך עליו כדי להשלים פרויקט בבית. בעוד שקבלנים כלליים עשויים להיות ה"סוג" המוכר ביותר של קבלנים, יש למעשה כמה קבלני משנה (קבלנים מיוחדים יותר העובדים בשיתוף עם קבלנים כלליים, כפי שמכונה לעתים קרובות קבלנים כלליים) שגם אתם צריכים להכיר. קבלנים מסחריים מתמחים לרבות צבעים, אינסטלטורים, נגרים וחשמלאים.

יחידות עסקיות נוספות המשלימות את קבוצת חידוש העגורים הן Able Roof ומר מילאן קונסטרוקציה

קבלן כללי ששיפץ בהצלחה בתים בצפון קליפורניה כבר למעלה מעשור. עם 35 שנות ניסיון, רסמוסן מבצעת סוגים רבים של שיפוץ ושיפוץ, החל ממטבחים וחדרי רחצה ועד למבנים חדשים.

אנחנו הקבלן הכללי לשיפוץ בתים

הרחבות בתים, פרויקטי מבנים ובנייה שבוצעו, שיפוץ בתים ומתן שירותי אדריכלות והנדסה. Sweeten זכתה בתואר "הקבלן הטוב ביותר למצוא קבלן" על ידי ניו יורק מגזין, שירות חינמי המחבר בין בעלי בתים וקבלנים לבין מיטב הקבלנים הכלליים כדי לשפץ אותם עם תמיכה אישית מתחילתו ועד סופו. אתה יכול גם לדבר עם מפקח בנייה שיידע אילו קבלני שיפוץ בתים בדרך כלל עומדים בדרישות הקוד, אומר תום סילבה, קבלן כללי של הבית הישן הזה, או לבקר במחסן העצים המקומי שלך שרואה באופן קבוע והקבלנים יודעים אילו מהם הם קונים. חומרים איכותיים ולשלם חשבונות בזמן.