תפריט סגור

הדברת נחשים

חברות הדברה שוכרות אנשי מקצוע מיומנים שיעזרו לך בבעיית הנחש שלך. הזמנת איש מקצוע בתחום הדברה שיבצע בדיקה יסודית קבועה של הבית או העסק שלך יכולה לעזור לך לוודא שהבית שלך נקי ממקורות מזון נסתרים שנחשים יכולים לשאת.

לפעמים נחשים על הנכס שלך אבל לא בתוך הבית שלך יכולים להיות מועילים ויכולים להגן על הרכוש שלך מפני מזיקים אחרים

לדוגמה, אם אתה רואה נחש בחצר שלך ומבהיל אותו, אבל עדיין יש לך סלעים או בולי עץ המספקים מקומות מסתור חמימים מצוינים, הם עלולים לחזור. כמה דרכים יעילות מאוד למזער את מספר הנחשים המשוטטים בתוך או מתחת לבתים הן שליטה באוכלוסיות מכרסמים, איטום נקודות כניסה סביב יסודות והרחקת ערימות של שיחים ועצי הסקה מהבית.

אז אם אתה מושך את היצורים האלה לגינה שלך

זה רק עניין של זמן עד שהם יעשו את דרכם לבית שלך. כמו כל טורף אחר, נחשים נמשכים למקורות מזון קלים, כך שאם יש לכם נגיעות נחשים, סביר מאוד להניח שישנם טפילים נוספים גם בביתכם ובסביבתו. אז, אם אתה רואה כמה עורות נחשים מסביב, ייתכן שיש לך נגיעות. אם אתה מבחין במספר אזורים מסביב לבית שלך עם צואת נחשים, אתה עלול להיות בבעיה.

עם זאת

אם אינך בטוח אם נחשים מסוכנים בביתך, עדיף לפנות למומחה הדברת בעלי חיים. אם נחש נכנס לביתך ויש להסירו, פנה לסוכנות המקומית לבקרת בעלי חיים. לאחר מכן, במידת האפשר, ניתן להזמין פיקוח על בעלי חיים כדי להסיר עבורכם את הנחש מהאזור. התקשר מיד לאיש מקצוע והסר את הנחש כדי שהיום שלך ימשיך כמתוכנן.

כבאים יכולים גם לבוא ולהוציא נחשים מתים מהרכוש שלך

מכיוון שזה בטוח יותר מאשר לגעת בהם בעצמך. בכל מקרה, אם אתה רואה נחש בשטח שלך שאינך מזהה, אל תיגש אליו ללא עזרה מקצועית. אם אתם מוצאים נחש לא רצוי בביתכם או בקרבתו, שמרו על מרחק בטוח, הגן או הזיזו חיות מחמד כלשהן, עקבו אחר הנחש במידת האפשר והתקשרו מיד למחלקת חיות הבר. אם אתה מאמין שיש נחשים ארסיים בבית או בגינה שלך ואתה גר באזור מפרץ סן פרנסיסקו, אנא צור קשר עם Smiths Pest Management באופן מיידי.

אנו ממליצים תמיד לפנות לאיש מקצוע הדברה כאשר נתקלים בנחש בביתך

כדי להסיר את הנחש בבטחה ולטפל בבעיות הבסיסיות. איש מקצוע הדברה ירחיק את הנחש בבטחה ויטפל בבעיה הבסיסית שגרמה לנחש להיכנס לביתכם. הפקידו את הרחקת הנחשים בידי מומחה שיעזור לכם להימנע מהידבקות במזיקים. הזמינו איש מקצוע שיבדוק היטב את ביתכם, ירחיק את כל הנחשים וימנע התקפות מזיקים עתידיות.

מומחה להרחקת נחשים חירום חשוב כי בעוד שאתה יכול להסיר נחשים לא ארסיים

אתה חושף את עצמך לסיכונים מיותרים ולהדבקות פוטנציאליות של מזיקים. הם יסירו נחשים בצורה בטוחה ואנושית ויחסלו נגיעות מזיקים פוטנציאליות. חלק מחברות הדברה או שירותי הדברת נחשים משתמשות במלכודות כדי ללכוד את הנחש במקום להרוג אותו. אם אינך רוצה להסיר, להרוג או לעודד את הנחש ללכת למקום אחר, התקשר למרכז בקרת בעלי חיים.

אם יש לך בעיית נחשים מתמשכת

אין די בחומרים דוחים ויש להשתמש במלכודות נחשים כדי להרוג נחשים שכבר נמצאים באזור. במקום זאת, אנו יכולים לחסל את מקורות המזון שלהם, להשתמש בחומרים דוחים במקומות המסתור שלהם, או להשתמש בטכניקות הרחקה כך לזוחלים הללו אין מקום מתאים לשוטט בו.

אתה יכול להיפטר מנחשים בגינה שלך על ידי הפיכתה למקום פחות אטרקטיבי עבורם לקנן

כדי להיפטר מנחשים במרתף, במרתף או במרפסת, השתמש באותה טקטיקה שבה היית משתמש כדי להסיר נחשים מהחצר שלך. שמירה על החצר פנויה מפסולת ואזורים אחרים שבהם נחש יכול להסתתר תסייע במניעת כניסת נחשים לחצר האחורית. חיתוך הירק מסביב לבית קצר יכול להפוך את הבית לפחות אטרקטיבי לבעלי חיים קטנים ונחשים.

שמור על הדשא גזום וסביר יותר שנחשים יחפשו מקומות שבהם הם לא כל כך פגיעים. נחשים מחפשים חצרות המספקות כיסוי גם להם וגם לטרף שלהם.

נחשים יכולים להיכנס לחללים צרים מאוד

כדי לטרוף עכברים ומכרסמים קטנים אחרים. נחשים יכולים להיכנס בקלות לבית שלך אם יש לך בעיה עם חולדות או אם אתה נמצא במקום חשוך ולח שבו הם יכולים להסתתר. נחשים לרוב עוקבים אחר טרפם (מכרסמים, ארנבות, ציפורים, צפרדעים, תולעים או חלזונות) לאזורים אלה, גם אם הם יכולים למצוא מקום מסתור בטוח ונוח, כגון ערמות אשפה, ערימות קומפוסט, בולי עץ חלולים, ערימות. עצי הסקה, פחי קומפוסט וכו'

על ידי חיסול מכרסמים מהבית או המוסך שלך

תרחיק נחשים רעבים. אם אתה עושה עבודות בית, החדשות הטובות הן שאתה יכול לנקוט בצעדים כדי להרחיק נחשים מהבית ומהחצר שלך. עם זאת, אם ברצונך להסיר נחשים כימית בבית ובסביבתו, למרבה הצער, אין כימיקלים או חומרי חיטוי שניתן להשתמש בהם באופן חוקי להדברת נחשים.

תברואה יכולה לסייע רבות במניעת חזרת נחשים. כדי להרחיק נחשים מהבית שלך, עליך לבדוק באופן קבוע את היקף הבית שלך ומבנים עצמאיים אחרים, כגון מוסכים או סככות, כדי לוודא שאין סדקים או חורים שנחשים יכולים לטפס דרכם.

אין דרכים מהימנות לדעת אם נחש ארסי

לכן ההמלצה הראשונה שלנו אם אתה נתקל בכל סוג של נחש בבית או בעבודה היא להתקשר מיד לאיש מקצוע הדברה שיבוא להעריך את המצב. סט צבת נחש איכותי יעניק לך את השליטה והביטחון הדרושים כדי להסיר כמעט כל נחש מהבית שלך. צוות הדברת הנחשים המנוסה שלנו יסיר את הנחש בצורה אנושית, וישמור עליך, משפחתך וחיות המחמד שלך בטוחות.

הם יכולים גם לספק תוכנית להרחקת נחשים בהתאם לתקנות הפיקוח המקומיות על חיות בר

אז אתה יכול להראות את זה למומחה להרחקת חיות בר כדי שידע עם מה הוא מתמודד והאם הנחש ארסי או לא, ולחסוך זמן וכסף. לעתים קרובות ניתן להסיר נחש בהצלחה בביקור אחד, אם כי ייתכן שיידרש ביקור שני כדי לבדוק מלכודות ולהזיז נחשים שנלכדו. לרוב, מומחה הרחקה יסתכל סביבו וינסה קודם כל למצוא את מקום המסתור של הנחש.

 

המאמר בשיתוף דוקטור חולדה לוכד עכברים ברעננה