תפריט סגור

פולי קפה

פולי קפה הם זרעים של דובדבן קפה, שהוא פרי.

ישנם שני סוגים של פולי קפה: בהיר וכהה. פולי קפה קלים הם חומציים יותר ובעלי טעם קליל יותר. לפולי קפה כהים יש טעם מר יותר אבל גם מוציאים יותר טעם מהכוס.

פולי קפה דימה הם פולי קפה קלילים המושלם למי שמעדיף פחות חומציות בכוסות הג'ו שלהם.

קפה הוא אחד המשקאות הפופולריים ביותר בעולם. זוהי דרך מצוינת להתחיל את היום ולקבל את חיזוק הקפאין הנחוץ. ישנם סוגים שונים של פולי קפה, כאשר לכל סוג יש את המאפיינים והאיכויות שלו.

פולי קפה דימה הם פולי קפה קלויים קלים המושלם למי שאוהב טעם קל וחלק ללא כל מרירות או חומציות.

פולי קפה הם זרעים של צמח קפה. הם נקלים וטחונים להכנת קפה. פולי קפה מגיעים בזנים רבים, כולל צלייה בהירה, בינונית וכהה.

פולי קפה דיאמא הם מגוון פולי ערביקה קלויים בינוניים מאתיופיה. יש להם ניחוחות פירותיים ופרחוניים עם רמזים של הדרים, פלפל שחור וזרעי אניס. Diama הוא אחד מבתי הקפה הזולים ביותר בשוק כיום במחיר של 3 דולר בלבד לפאונד. למי שמחפש צלייה קלה, אנו ממליצים על שעועית Supremo הקולומביאנית שלנו בעלת פרופיל טעם מתוק עם תווים של קקאו, אגוזי לוז וקנה סוכר מקורמל.

פולי קפה הם זרעים של צמח קפה. הם מגיעים בשני סוגים: ערביקה ורובוסטה.

פולי קפה רובוסטה הם בדרך כלל זולים יותר מ-Arabica, אבל יש להם טעם חריף יותר.

פולי קפה דיאמא הם פולי קפה קלים שכל אחד יכול ליהנות מהם.

פולי קפה הם הזרעים של צמח הקפה. שני הסוגים הנפוצים ביותר של פולי קפה הם ערביקה ורובוסטה. לפולי רובוסטה יש תכולת קפאין גבוהה יותר, אבל לפולי ערביקה יש טעם מורכב יותר.

Diama Coffee Beans היא חברה שמוכרת פולי קפה מיוחדים ומוצרים אחרים כמו מטחנות, צלייה ומכונות אספרסו. הם מציעים פולי קפה קלויים קלים שנבחרו ביד כדי לספק את הטעם הטוב ביותר שאפשר.