תפריט סגור

שיפוץ בתים

הריסת הבית שלך עשויה לא להיות יקרה כמו בנייה מחדש, אתה עדיין יכול לחסוך כסף על ידי השתתפות בהריסה בעצמך אם תמשיך בזהירות. רכישת בתים ישנים יכולה להיות הימור, וכשאתה מוסיף שיפוץ דברים יכולים להסתבך. שיפוץ בית יכול להיות אחד הבתים היפים ביותר, אולם חשוב מאוד שתרכשו את הביטוח המתאים כדי למנוע עיכובים יקרים.

לפני רכישת נכס, כדאי לשקול היטב את עלות שיפוץ הבית באזור מגוריכם על מנת להבטיח שהפרויקט משתלם כלכלית. תחילה השתמש בטופס הערכת עלות שיפוץ הבית למעלה, ולאחר מכן דבר עם הקבלן כדי לברר את האומדן המדויק לאזור שלך.

באופן אידיאלי, לא תצטרך להפריז בתקציב שיפוץ הבית שלך. וזכרו שגם עם שיפוץ הבית הידוע כבעל ערך מוסף, סביר מאוד שתוציאו יותר כסף ממה שתקבלו בתמורה.

אם אתה במדינה עם שוק נדל"ן יקר

אולי תשקול לתלות את הבית שלך ולשפץ. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לשפץ אסטרטגית ואילו פרויקטים באמת מוסיפים ערך לנכס שלך. תיקון חיווט חשמלי ושתילה מחדש בפרויקט שיפוץ היא עבודה יקרה, אך שני הפרויקטים הללו נותנים לך את האפשרות להתקין מערכות המותאמות לאורח החיים שלך, לצריכת האנרגיה שלך, וניתן לעצב אותם עם כל פרויקט עתידי שתרצה עבור הבית שלך. אכפת.

חלק מהאזורים היקרים ביותר לשיפוץ בית ישן ניתן למצוא בהחלפת הגג והיסודות

צנרת ואינסטלציה ובשדרוג מערכת HVAC. עלויות שיפוץ הבית משתנות בהתאם לתיקונים מבניים או מכניים, טביעת רגל, בעיות בסיסיות, מיקום וחומרים בשימוש. עלות השיפוץ תהיה תלויה איפה אתה גר ואיזה שיפוץ הבית שלך צריך. עלויות תיקון בית עלות תיקונים בבית עולים בין $5,000 ל-$150,000 או יותר, תלוי מה אתה עושה.

עם זאת

שיפוץ קמין אינו חלק מכל שיפוץ בית ואינו אמור לשבור את התקציב שלך. שיפוץ בית שלם יעלה בממוצע בין 10 ל-60 דולר למטר מרובע. לדוגמה, בית שלם מתחת ל-1,000 רגל מרובע עולה בממוצע 19,000 דולר לשיפוץ, ובית מ-3,000 עד 4,000 רגל מרובע עולה בממוצע בין 75,000 ל-100,000 דולר.

זה תלוי בהיקף השיפוץ שלך והיכן והיכן יהיה הבית החדש שלך

במידת האפשר, גר בביתך זמן מה לפני ביצוע עבודות שיפוץ. רוב פרויקטי השיפוץ והשיפוץ ידרשו אלמנט של שינוי מבני כדי להפוך את הבית מתאים לחיים המודרניים. עדיף לשמור על השיפוצים קטנים, ניטרליים וממוקדים בשיפור הפונקציונליות של הבית שלך.

אמנם אתה רוצה שהבית ייראה מואר ומזמין

אבל אתה לא רוצה להגזים או להפר את התוכנית הביתית. אז כשאתם משפצים בתקציב מצומצם, אם אתם מעדכנים את הדלת, נסו גוונים שונים המבוססים על ריכוז האור בבית שלכם כדי לייעל את תאורת הבית שלכם כמו שאתם רוצים.

לפני שתחורר חור גדול בקיר הבית שלך ותארגן מחדש את הזריקה שלך, חשוב על שיטות פחות פולשניות ופחות יקרות ללכידת אור. אם אתם משפצים כדי שהבית הקטן שלכם יראה יותר מדרך זולה ויפה לעשות זאת, השתמשו במראות.

ציפויים חדשים כגון חיפויי עץ או טיח יכולים לשנות לחלוטין את הבית

וכך גם חלונות ודלתות חדשים, כפי שמעידים השיפוצים של Remagination של שנות ה-70 בנכס זה. בין אם אתם מעוניינים בשיפוץ מעיים או פשוט מחפשים לשפץ, עיצוב נדל"ן הוא יותר ממה שאתם חושבים.

שוחחנו עם שני מומחים

יועץ שיפוצים ומעצב פנים, כדי לברר על הטעויות הנפוצות ביותר שבעלי בתים חדשים עושים כדי שלא תלכו בעקבותיהם. אם אתם מתכננים (או סתם חולמים) לשפץ ארון, חדר או בית שלם, עקבו אחר העצה החכמה הזו של בעלי בתים שעברו זאת בעבר כדי שתוכלו לקבל מהפך מומחה ועמיד בפני חרטה. אם שקלתם את כל האפשרויות והחלטתם מהי הדרך הטובה ביותר לשפץ את הבית, הנה הטיפים שלנו.

אולי שמעתם את המשפט "השלם גדול מסך חלקיו"

אתה יכול ליישם את אותה אסטרטגיה על פרויקט שיפוץ הבית שלך ולהכין תוכנית שיפוץ לכל אזור בבית שלך. תסתכל על המרכיבים הבסיסיים של טרנספורמציה משפחתית שלמה, ותבין במה מדובר. סקיצות על מפיות קוקטייל, תוכניות אדריכליות מפורטות, או סתם סדרה של רעיונות כיצד יש לבצע את השיפוץ.

המפתח לשיפוץ תקציבי אך יפה של הבית שלך הוא, מעל הכל, תכנון יעיל של כל התהליך. הסעיפים הבאים יראו לכם כיצד תוכלו לחלק את כל תוכניות השיפוץ לקומות נמוכות בהתאם לשטח שיש לכם ולשפץ ביעילות את ביתכם.

יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות בעת שיפוץ בית מבלי להגיש בקשה להיתר בנייה

אם כן, עליך לבדוק את מדיניות שיפוץ הנכס המקומית שלך (היא תשתנה ממדינה למדינה ואפילו מעיר לעיר) לפני שתתחיל לבצע שינויים. השלב היחיד שאתה צריך להוסיף הוא להחליט אילו חדרים אתה רוצה לשפץ.

שיפוץ בתים ושיפוצים בתקציב נמוך אם אתם מחפשים לשפץ בתקציב נמוך

קחו בחשבון שאתם צריכים מכשירי חשמל, רהיטים, רצפות ומשטחים. לכן, כשאתם משפצים את הבית בתקציב נמוך, זכרו שאם אתם מחפשים למצוא רהיטים שאתם אוהבים, צבע שאתם רוצים או קישוטים שאתם רוצים לבית, רוב הסיכויים שתמצאו את רוב האביזרים במחיר סביר. … כפי שאמרנו, הפתגם הישן אומר שצריך לחפש את הבית הכי גרוע ברחוב הכי טוב, וזו עצה מצוינת למי שמחפש לשפץ.

בקיצור

לפני שמשקיעים המון כסף בפרויקט מורכב של שיפוץ בית שלם, שקול מה יש לנכס מתחרה באזור שלך להציע. אם אתם קונים פרויקט שיפוץ, כדאי להצטייד במומחה, כמו לבנים או אדריכל, כדי לקבל מושג על העלויות, שאותם תוכלו לשקף בהצעה שלכם. עלות שיפוץ בית בן 100 שנה תלויה בגורמים רבים, ביניהם ערכו ההיסטורי ואיכות הבנייה המקורית.

עלות ממוצעת של שיפוץ מעיים ובית שיפוץ ושיפוץ בית יעלה בין 100,000 ל-200,000 דולר. תיקונים יקרים יכללו כל מה שהוא מתיקונים באיכות שונה, אך מקצועית. זה יפשט את התהליך כולו ויעזור לך לתכנן את עלות התיקונים שלך בצורה מדויקת יותר.

בדרך זו

גם לאחר כמה כישלונות, עדיין יש לך תוכנית להשלמת שיפוץ הבית שלך. הגן על השיפוצים העתידיים שלך על ידי וודא שהבית לא יקרוס עליך (יסודות, בעיות מבניות גדולות) ויישאר יבש (גגות, חיפויים, חלונות). להרוס ביסודיות חלק או את כל אזורי הבית לשיפוץ.