תפריט סגור

תשתיות תקשורת

תחום האנרגיה מספק חשמל למגדלים ניידים, למשרדים מרכזיים ולמתקני תקשורת קריטיים אחרים ונשען על תקשורת לתמיכה בניטור, בקרה ואספקת חשמל.
למידע מורחב על תשתיות תקשורת מומלץ לבקר ב- sysmarter.co.il

מגזר התקשורת

הוא חלק בלתי נפרד מכלכלת ארה"ב ותומך בבסיס העסקים, ארגוני בטיחות הציבור והממשלה. תשתית התקשורת תומכת בקהילת UW על ידי תיאום האלמנטים הפיזיים הקשורים לקול, נתונים וטלוויזיה בכבלים לפרויקטים של בנייה גדולה וקטנה, שיפורי דיירים ותכנון מרחבי. תשתית התקשורת משמשת גם כעמוד השדרה לתעבורת קול, נתונים ווידיאו ברשתות ארגוניות.

הוראת 21 של הנשיא מגדירה את תחום התקשורת כחיוני מכיוון שהיא מספקת יכולות מאפשרות של מגזרי תשתיות קריטיות

תשתית תקשורת מובנת כמוצרים טכנולוגיים וחיבורי רשת המאפשרים תקשורת למרחקים ארוכים, והיא מתפתחת כאשר צצות יכולות חדשות של 5G ותשתיות מתכנסות המאפשרות שימוש בטכנולוגיות חדישות להניע חדשנות בעסקים. קול, אודיו, נתונים ווידיאו הם אמצעי תקשורת ייחודיים המשמשים רשת מתכנסת.

תשתית התקשורת שלנו

היא מערכת אקולוגית מורכבת של מערכות נפרדות אך מחוברות זו לזו. הוא מורכב ממספר רשתות, כולל האינטרנט הרחב, רשתות סלולריות, רשתות שיפוץ אופטיות ורשתות מקומיות. הוא מספק שירותים להיבטים בחיי היומיום שלנו שעשויים להיות חשובים יותר ויותר עבורנו בעתיד, בפרט אלה הנוגעים לאינטרנט הדברים (IoT) ומערכות הרכב.

כפי שצוין בחלק האחרון

חשמל, מים וגז הם בין התשתיות החשובות בחברה וחשיבותן של הרשתות רק תלך ותגבר עם השנים. ככל שרשתות מתערבבות יותר, קשה יותר להבטיח את אמינותן ואת קיומן של רשתות מאוימות. הרשתות לוקחות על עצמן את המשימה החשובה לפעול כתשתית ציבורית באופן שהבטיחות, אורך החיים, האמינות וההשפעות השליליות יהפכו ליותר חשובות בעת אסון.

כאשר טכנולוגיות חדשות מקצה לקצה מפותחות על מנת לנצל את הזמינות של סיבים מהירים

5G ופתרונות רשת אחרים בעלי ביצועים גבוהים, שלמות התשתית היא קריטית להצלחה עסקית. רבות מהחלטות אלו סובבות סביב איזו רשת לבנות. בין אם מדובר במוצר מבוסס לקוחות או בפתרון תפעולי לשימוש בפרויקט חדש, הכל תלוי ביכולת של תשתית התקשורת הקיימת לתמוך בו.

חשוב על כל השינויים בתנועת הרשת שעלינו לקחת בחשבון בבניית רשתות בעתיד

אם רשת מותאמת לקישורים קיצוניים והיכולת להוריד קבצים למשל, להזרים סרטונים או להזרים מוזיקה, תקבל ביצועים גבוהים יותר. עם זאת, אני מאמין שבעתיד תדאג יותר לביצועים בדרכים אחרות מאשר רק מה שאתה מעלה.

הרעיון שלנו לגבי מהות גישה נאותה לתקשורת התרחב וכולל הזדמנויות חדשות וטכנולוגיות חדשות

אנו נלחמים על מערכת תקשורת עצמאית, שנוצרה ללא שליטה ברמה המקומית, ללא ידה הקשה של הממשלה, שמחליטה מי יכול לתקשר, וללא שליטה בידי מונופולים תאגידיים. אנו טוענים כי תשתית תקשורת אלחוטית המבוססת על מיטב הטכנולוגיות האלחוטיות הנוכחיות, כגון מכשירי רדיו חכמים, צריכה להיות טובת ציבור שכל אחד יכול לצרוך אותה, גם מי שאינו יכול לשלם.

מכשירי רדיו חכמים גמישים מספיק בכדי לתמוך בדגמים רבים

כולל תקשורת ביתית. מערכות תקשורת עצמאיות שניתן ליצור ולשלוט ברמה המקומית מבלי שהממשלה תשקול את היד הכבדה להחליט מי יכול לתקשר עם מי לא צריך להיראות אותו דבר, לשרת את אותם מרכיבים או להישמר באותה הדרך. שנית, מר תומאס מדבר על התכנסות מערכות התקשורת.

CIC עיצבה ופיתחה ב -3 יבשות על יותר מ -32,000 חיבורי מיקרוגל על יותר מ -100,000 מיילים של רשת מאז 1999

ברשת GCI ישנם כמעט 30 חיבורים ל- VPN. KCI מספקת פתרונות כבלים מובנים מלאים ועיצוב והתקנה אלחוטיים לפנים חוץ, פנימי, אבטחה, A/V, מרכזי נתונים, ספקים אלחוטיים ופתרונות מתקדמים של תשתיות אלחוטיות ותשתיות DAS.

RapidOS

היא חברה פרטית שנוסדה בשנת 2013 בארה"ב ושיתפה פעולה עם חברות IoT (Internet of Things) ועם קהילות אבטחת הציבור ליצירת חיבורי נתונים גדולים בין מכשירים מחוברים, כך שבטיחות הציבור תוכל לשלוח נתונים חיוניים לשיפור תגובת החירום . Educause Applications Infrastructure Applications (CIA) היא קבוצה קהילתית (CG) המתמקדת באתגרים העומדים בפני האוניברסיטאות בכל הקשור לתקשורת, שיתוף פעולה ורשתות ניידות ארגוניות.

נוסדה בשנת 2004

חברה פרטית (ארה"ב), שנוסדה בשנת 2002, מספקת פתרונות אבטחה מקיפים ותואמים של IoT להגנה על תשתיות קריטיות. חברה פרטית שנוסדה בשנת 2013 (ארה"ב) מסייעת למפתחים לפתח אינטגרציות ויישומי תוכנה לדוא"ל, לוחות שנה ואנשי קשר תוך מספר שבועות בלבד, ומצמצמת את זמן הפיתוח עד 24 חודשים. חברה הנסחרת בבורסה, שנוסדה בבריטניה בשנת 1991, היא אחת מחברות התקשורת הגדולות בעולם המציעה מגוון שירותים, כולל קול, תקשורת, נתונים ותקשורת קווית קבועה.

ברשתות הסלולר ראינו כיצד התעבורה עברה ממרכזי ערים לאזורים עירוניים ופרברים אחרים בצפיפות. מספר השיחות ומשך השיחות גדלו.