תפריט סגור

אסאנה

ברמה הגרעינית, ניתן ליצור ולפקח על משימות עבור רכיבים בודדים או עבור הפרויקט כולו. משתמשי הצוות יכולים להוסיף משימות, להקצות משימות לחברי הצוות, לקבוע מועדים לסיום, להגיב ולשתף מסמכים רלוונטיים. הודעות על מצב המשימות ותאריכי היעד הקרובים נשלחות לתיבת הדואר הנכנס של המשתמש.

לוח המחוונים של אסאנה נותן למשתמש סקירה כללית על מצב הפרויקטים ברמה העליונה במבט אחד. לוח המחוונים של אסאנה אסאנה מספק סקירה כללית של העבודה ברמה הגבוהה, כך שהמשתמש יוכל לעקוב אחר התקדמות כל משימה שהושלמה.

העיצוב והגמישות המתוחכמים הופכים את Asanas לאפליקציית ניהול משימות חזקה לסוגים רבים של עבודת צוות וניהול משימות אישיות

ראול קסטנון מרטינז, אנליסט בכיר ב- 451 Research, אמר: "אסאנות מרוויחה מצוותים המסתמכים על מגוון כלים, החל מגיליונות אלקטרוניים ושיתוף קבצים וכלה באפליקציות אימייל וצ'אט. זה גם קל לשימוש בהשוואה לכלים מורכבים יותר לניהול פרויקטים כגון Sich, Trello ו- SmartSheets, המיועדים למגוון רחב יותר של אנשי עסקים.

מה שמייחד את אסאנה מתוכנות אחרות לניהול פרויקטים

הוא הגמישות שלה. עם אסאנה תוכלו לעקוב אחר עבודה שוטפת בפרויקטים ארוכי טווח, לתאם צוותים, ולהפיץ את עומס העבודה בקרב העובדים. מסיבה זו, אסאנה קיבלה את פרס הבחירה של העורכים עבור יישומי שיתוף פעולה.

עם מגוון רחב של אינטגרציות וחירויות נוספות

אתה יכול לכופף את אסאנה בהתאם לצרכי העסק שלך. אסאנה הוא כלי לניהול עבודה לניהול משימות ומשימות אחרות עבור קבוצות אנשים. המשימות הן לב הליבה של אסאנה, ובסופו של דבר זה אמור לעזור למנהלים להקצות משימות לעובדים ולעקוב אחר העבודה שהם עושים.

אסאנה היא softwa שירות מחדש לשיפור עבודת הצוות וניהול העבודה. באופן ספציפי, הוא מזהה מי אחראי על איזו משימה ומידע קשור, כולל הצעדים הדרושים ותאריכי יעד.

במאי 2013 ארגון אסאנה השיק דרך עבור חברות בכל הגדלים להשתמש באסאנה ככלי דיווח

כדי לעזור לצוותים לעקוב אחר התקדמות הפרויקט, כמו גם לכלי הניהול של אסאנה. בשנת 2014, היא השיקה את לוח השנה להצגת פרויקטים ומשימות באפליקציית iOS המקורית שלה [20] ובמרכז השליטה. פונקציות מנהל התווספו בשנת 2016, כולל ניהול חברים, [25] ניהול צוות, [26] וכן בקרת סיסמא ואבטחה.

עם פלטפורמת ניהול העבודה של אסאנה

הצוות שלך יכול להתמקד ביעדים, בפרויקטים ובמשימות שלו בכל מקום שהוא עובד. אסאנה הוא כלי הכרחי עבור הסוכנות שלנו, כלי מרכזי לניהול משימות שעוזר לנו לשמור על הכל פועל. שתף פעולה עם המשימות של אסאנה כדי לשמור על עבודה מחוברת מבלי לעזוב את הצוות.

אסאנה

היא יישום אינטרנט ומובייל שנועד לעזור לצוותים לארגן, לעקוב ולנהל את עבודתם. צור, עקוב אחר משימות בפלטפורמת העבודה של אסאנה מבלי לעזוב את חלון הפגישה שלך. תקשר עם אסאנה על ידי שיחות עם הצוות שלך כדי להודיע, לשאול שאלות על פרויקט או להגיב על משימה אחת.

היא הוקמה בשנת 2008 על ידי מייסדי פייסבוק דסטין מוסקוביץ, לשעבר גוגל, וג'סטין רוזנשטיין, מהנדס פייסבוק לשעבר, שפעלו לשיפור תפוקת העובדים בפייסבוק. לפני הצגת אסאנה, ארגונים ומקבלי החלטות צריכים להבין כיצד ליישם ולהשתמש באסאנה.

כלים לשיתוף פעולה מתוארים לעתים קרובות לשם פשטות

אך זה לא המקרה של אסאנה. אסאנה מאוד אינטואיטיבית, אך צוותים צריכים לחשוב הרבה על תהליך שיתוף הפעולה אם הם רוצים לעקוב אחר מה שעושה אסאנה ואיך הם עושים זאת. תבניות מתבניות פרוייקט צוות יכולות לעזור, אך בדרך כלל נדרש מעט ניסוי וטעייה בכדי להשיג את זה נכון.

לאסאנה אין הרבה תכונות שימושיות כגון צ'אט חי, מעקב אחר זמן או עריכת מסמכים. עם זאת, זה עובד טוב עם קציר עבור זמן ונוכחות, Slack, צוותי מיקרוסופט, צוות צ'אט, Zapier ואינטגרציות מתקדמות יותר.

הבנה זו תורמת באופן משמעותי לקבלה כי אסאנה אינה פרקטיקה סטטית שעוגנה במשך אלפי שנים

רק מאוחר יותר בהיסטוריה של היוגה, בהשפעת תרבות הגוף והתנועה המערבית, התפתח התרגול למגוון רחב של תנוחות שהפכו להיבט הנוהג ביותר של היוגה.

משרד הפטנטים האמריקני קבע כי לא ניתן לרשום פטנט על אסאנות כפי שטוען ביקראם צ'ודהורי. התנוחה שהומצאה בשבוע שעבר אינה משנות הארבעים, אלא מהמאה ה -16.

השלמת CAPTCHA מוכיחה שאתה אנושי ומעניקה לך גישה זמנית לנכסי אינטרנט. הוסף את כתובת האתר הנוכחית למשימה כשאתה קורא מאמר זה ושתף אותה עם חבר לקבוצה. עדיף לא לחפש פרויקט ורוצים להוסיף משימה.

בנוסף לגרסת המחשב, נוח להחזיק אפליקציית טלפון נייד לעבודה עם משימות בדרכים. קל להעביר פריטים, לקבוע תאריכי יעד, להציג משימות משנה בתצוגת ציר הזמן ולשלב את הפלטפורמה בבקרות המשימות הקיימות.