תפריט סגור

טיולים למקסיקו

אנשים נמשכים למשיכה האקזוטית של התרבות המקסיקנית ומהמגוון הרב ומספר הדברים המעניינים לעשות. הם מגיעים מכל העולם למקסיקו כדי ליהנות מהתרבות המרתקת שלה, מהמגוון הגדול של מאכלים ומראות. הצורה היקרה ביותר של טיול תיירותי במקסיקו היא שהייה בחוף הים או יציאה להפלגה קצרה, עם זאת, רוב המטיילים יבקרו בהריסות במקסיקו סיטי באחת מחופשותיהם הרבות.

הרשימה הבאה של ערים הן ערים בהן מבקרים מטיילים במקסיקו סיטי מסיבות רבות. חלקם אתרי נופש שהם אטרקציות פופולריות, אחרים הם ערים תיירותיות מלאות תרבות והיסטוריה. לא משנה באיזו עיר מקסיקנית תחליטו לבקר בחרו בעיר מקסיקנית הידועה בזכות ההיסטוריה, הארכיטקטורה, המוזיאונים, התרבות והנוף שלה.

מקסיקו סיטי היא העיר המרגשת ביותר במקסיקו שכן היא מלאה במוזיאונים, תרבות, מקומות היסטוריים ואטרקציות תיירותיות מה שהופך אותה ליעד הפופולרי ביותר במדינה. עיר זו ממוקמת באמצע מקסיקו ועם יותר מ-12 מיליון תושבים, היא אחת הערים הצפופות בעולם. ממוקמת בעמק, העיר הייתה ידועה בעבר כמקסיקו סיטי, שהיא כיום אזור מטרופולין.

מוזיאונים ומוזיאונים תמיד מילאו תפקיד גדול בחייהם של תושבי מקסיקו. לחלק מהמוזיאונים הללו יש ארכיטקטורה והיסטוריה יפהפיים, בעוד שאחרים נמצאים בעיר שאולי לא כל כך אטרקטיבית ואולי אפילו אין לה מקומות מעניינים לבקר בהם. אם אתרים אלו אינם מעניינים את המטייל, הוא תמיד יכול לבקר במוזיאונים תוך כדי טיול במקסיקו סיטי, תוך כדי ארוחה קלה במסעדה נחמדה!

מוזיאונים הממוקמים במקסיקו סיטי ומעניינים תיירים כוללים את המוזיאון של סן אנג'ל (Cuauhnahuac), המוזיאון לאנתרופולוגיה (מורליה), המוזיאון לאנתרופולוגיה (טקסקו), מוזיאון הקתדרלה, המוזיאון לאנתרופולוגיה אמנות, המוזיאון לאנתרופולוגיה (Teotihuacan), המוזיאון לאמנות מודרנית, המוזיאון לאמנויות יפות (מקסיקו סיטי) והמוזיאון הלאומי, עם תערוכות על היסטוריה ואמנות.

מקסיקו סיטי היא מקום נהדר לבקר באחת הערים הטובות ביותר במקסיקו כדי לראות את האטרקציות העיקריות כמו המקדשים המרכזיים במדינה ומבנים חשובים הניצבים במקסיקו סיטי. אחד הדברים הטובים ביותר במקסיקו סיטי הוא המספר הרב של תיאטראות הזמינים לביקור, מהעיר הראשית ועד לעיירות הקטנות יותר במקסיקו. בני הארץ עושים צופי תיאטרון ותיאטרון גדולים, באהבתם לתיאטרון ולהצגות טובות.

כביש אגרה הוא מונח המשמש במקסיקו המשמש למרחקים ארוכים במקסיקו סיטי, למשל, נסיעה של ארבע שעות ממרכז העיר בחלק המרכזי של העיר עשויה להימשך עד חמש שעות אם האגרה כבישים מעורבים ולכן עדיף לדבוק בכביש האגרה החינמי שחוסך כסף. רעיון טוב למטייל הוא לחקור היכן יהיה טוב עבור הטיול שלך מבחינת מחיר ובאיזו שעה ביום אתה צריך לנסוע. אל תעשה את התכנון שלך יותר מדי זמן, אתה אף פעם לא יודע מה עשוי להשתנות. אם אתה רוצה את האוכל המקסיקני הטוב ביותר, אתה צריך להתחיל לבצע את ההזמנות שלך כמה ימים מראש כדי שיהיה מספיק זמן למצוא מסעדה שתתאים לצרכים שלך, כך לא תצטרך לבצע חיפוש משלך בזמן שאתה נמצא במסעדה לְמַהֵר.
עבור פרטים מורחבים אודות טיולים למקסיקו באפשרותך לבקר באתר

הפעילויות התרבותיות הנהדרות שכדאי לבדוק במקסיקו סיטי כוללות את הפסטיבלים המקסיקניים הפופולריים, את סצנת האמנות ואפילו את המוזיאונים. לתיירים עתידיים מומלץ לתכנן את הטיולים שלהם עם B GLOBAL המארגנת טיולים למקסיקו סיטי כדי למקסם את ההזדמנויות ליהנות מהתרבות המקסיקנית והיפהפייה שיש למקסיקו  סיטי להציע.

תרבות הולכת יד ביד עם תיירות, מקסיקו ידועה באמנויות העממיות הנהדרות שלה, יש לה מוזיאונים נהדרים ברחבי המדינה וכמובן שיש את המאכלים המסורתיים הנהדרים שתרמו לתרבות העשירה שלה. למקסיקו יש הרבה מלונות ומסעדות יפות עם סוגים שונים של אוכל ושתייה הפתוחים לכולם..

מידע וטיפים לנופש וטיולים